Informacje

Dezyderata
Serwer quake.org.pl to oficjalne strony polskich graczy gry komputerowej Quake.
quake.org.pl ma ambicje stać się polskim poł±czeniem Blue's News i Slipgate Central. Pierwszym miejscem do którego udaje się polski gracz w Quake'a.

Zadaniem naszym jest integrować polskie ¶rodowisko Quake'owe, poprzez stworzenie miejsca, w którym wszyscy gracze w Quake mogli czytać i publikować ciekawe informacje. Chcemy również, aby miejsce na serwerze stało się domem dla wszelkich cennych inicjatyw zwi±zanych z polskim Quake'iem. Zapraszamy do nas bezdomne klany, strony turniejowe, itp. Pragniemy, aby wszyscy gracze w Quake uczestniczyli w tworzeniu zawatro¶ci serwera quake.org.pl. To jest TWÓJ serwer. Od ciebie zależy, czy będzie on ciekawy.

Serwis poł±czony jest z największymi polskimi zasobami WWW i FTP Quake'a. Mamy nadzieję, że dzięki niemu szybciej i łatwiej będzie można dotrzeć do potrzebnych Wam informacjom czy też plikom. Fizycznie znajduje się on w Warszawie na serwerze firmy WebCorp Polska, która udostępniła nam darmowe wpisy do DNS, serwer wirtualny i kilka kont pocztowych. Poł±czany jest on ł±czem 2Mb do sieci Polpak-T. W najbliższym czasie mamy otrzymać kolejne ł±cza.

Założyciele domeny
Domena quake.org.pl została założona i zarejestrowana przez grono polskich graczy Quake'a, a zgodę na rejestrację wła¶nie takiej nazwy wyraziła sama firma id Software w osobie przedstawiciela Todd Hellershead'a. Koniecznie przeczytaj list, który zadecydował o przyznaniu nam prawa do rejestracji polskiej domeny Quake'a.

oraz do pomocy w rejestracji domeny zgłosiły się także następuj±ce osoby: Xeno, Dread, Acid, jfedor, kender, Boruta, AsH, Azzy, Darth Vader, Niebieski, Nonexist, dr Tojad, Marty, Klan Highlanders, LukPlastMan, Kongo, Włodas. Dziękujemy. Chociaż nie mogli¶my skorzystać z waszej pomocy przy rejestracji domeny, zapraszamy do współpracy przy współtworzeniu jej zawarto¶ci.

Komfort przeglądania
Strony quake.org.pl są wykonane z myślą o użytkownikach graficznych przeglądarek najnowszej generacji obsługujących frames i CSS. Zalecane jest korzystanie z Netscape Navigator'a w wersji 4.0 i wyższej. Przeglądarka Microsoft Internet Explorer nawet w wersji 3.02 ma kilka dość poważnych mankamentów. Rekomendowaną rozdzielczością jest 800x600 w 16-bitowej palecie kolorów. Mimo to, staramy się tak projektować wygląd stron quake.org.pl, aby posiadacze przeglądarek tekstowych (jak np. lynx) czy też starszych wersji przeglądarek graficznych nie mieli problemów i nie tracili za dużo z końcowego efektu.
Prosimy o zgłaszanie wszelkich problemów z przegądaniem stron quake.org.pl na ręce RegulatoR'a oraz YoonioR'a.

Promuj quake.org.pl
Quake.org.pl NOW small Każdy, kto ma ochotę może do swoich stron dołączyć animowane logo quake.org.pl wraz z linkiem. Zalecane jest używanie standardowego loga o rozmiarach 88x31.
Przykładowy kod HTML jaki wystarczy wstawić na swoją stronę wyglądałby tak:

<IMG ALT="Quake.org.pl NOW!" SRC="qopl-now.gif" WIDTH=88 
HEIGHT=31 BORDER=0>

site hosted by quake.org.pl Autorzy stron korzystający z gościny domeny quake.org.plzobowiązani umieszczać animowane logo o rozmiarach 150x50: na każdej stronie u góry w widocznym miejscu, lub na głównym panelu nawigacyjnym w przypadku korzystania z ramek.


Copyrights
Quake, Quake logo, Q sign, id logo are trademarks of id Software, Inc. All rights reserved..

Nazwa Quake, stylizowane logo Quake, stylizowany znak Q, logo firmy id Software s± zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy id Software. Domena quake.org.pl została zarejestrowana za zgod± firmy id Software na potrzeby serwera informacyjnego WWW polskich graczy Quake'a i nie może być wykorzystana do celów komercyjnych.

© 1997 quake.org.pl.
Całość stron (w tym grafika, tekst, skrypty itp. - chyba, że oznaczono inaczej) są własnością intelektualną zespołu redakcyjnego quake.org.pl i bez wiedzy i zezwolenia nie mogą zostać wykorzystane w żadnej formie.